Cena jednotlivých služeb v oblasti vedení účetnictví závisí na dohodě, může být stanovena cena za účetní položku, hodinová sazba či paušální platba.

Vše se odvíjí od Vašich požadavků a náročnosti jednotlivých úkonů.

Pro cenovou nabídku nás prosím kontaktujte telefonicky či e-mailem. Jsme si jisti, že Vám budeme schopni nabídnout cenu, která bude pro Vás zajímavá.

Budeme se snažit Vám vyjít maximálně vstříc.

Vedení účetnictví, daňové evidence

Pomůžeme Vám rozhodnout se, který typ je pro Vás ten pravý, a zpracujeme


Vedení daňové evidence (jednoduchého účetnictví) či podvojného účetnictví je nedílnou součástí podnikání. Pomůžeme Vám rozhodnout se, zda je pro Vás výhodnější vedení daňové evidence nebo podvojného účetnictví, či uplatnění paušálních výdajů.

Pokud se rozhodnete, že si daňovou evidenci či podvojné účetnictví povedete sami, nabízíme Vám možnost kontroly Vašich výstupů.

Pokud si nepřejete vést účetnictví sami, nabízíme Vám jeho vedení naší účetní agenturou. Máme dlouholeté zkušenosti a mnoho spokojených klientů, což je pro Vás zárukou spokojenosti a kvality námi poskytovaných služeb.

Rekonstrukce účetnictví

a řešení nedostatků z minulých let


Rekonstrukce účetnictví je nutná tehdy, kdy účetnictví neodpovídá platným zákonům či z nějakého důvodu není kompletní. Nejčastěji k tomuto dochází např. při havárii počítače, na kterém účetnictví vedete a nemáte zálohy dat či při ztrátě nebo zničení dokladů.

Velmi často také nastane situace, kdy dosud vedené účetnictví vykazuje chyby či nedostatky. Abyste se vyhnuli problémům při kontrole, nabízíme Vám analýzu rozsahu chyb a následné nalezení efektivní cesty k řešení nalezených nedostatků při minimalizaci finančních ztrát.

Mzdy a personalistika

kopmlexní vedení mzdové a personální agendy


V dnešní době se stává výpočet mzdy, nemocenské apod. stále komplikovanější, proto Vám nabízíme kompletní zpracování a vedení mzdové agendy - výpočet mzdy, měsíčních odvodlů záloha na dani ze závislé činnosti, odvodů sociálního a zdravotního pojištění, roční vyúčtování daně, vypracování přehledu zdravotním pojišovnám a správě sociálního zabezpečení a další.