Cena jednotlivých služeb v oblasti poradenství závisí na dohodě, většinou je stanovena jako hodinová sazba či paušální platba.

Vše se odvíjí od Vašich požadavků a náročnosti jednotlivých úkonů a vedlejších výdajů s tímto spojených - jako jsou např. náklady na dopravu na úřad apod.

Pro cenovou nabídku nás prosím kontaktujte telefonicky či e-mailem. Jsme si jisti, že Vám budeme schopni nabídnou cenu, která bude pro Vás zajímavá.

Zastupování na úřadech

jednání s orgány státní správy


Pokud potřebujete jednat s orgány státní správy, a nemáte potřebné odborné znalosti, nabízíme Vám zastupování při jednání. Jako Váš zástupce postupujeme ve Vašem nejlepším zájmu s cílem ukončit jednání bez sankcí, nebo pouze s minimálními sankcemi.

Poradenské služby

právní servis, zpracování ekonomických projektů ...


Nabízíme Vám kompletní zpracování daňového přiznání či daňové poradenství. Zpracujeme Vaše daňové přiznání či Vám poradíme tak, aby Vaše daňová povinnost byla v minimálné možné výši.

Dále Vám nabízíme prevenci daňových problémů na základě zpracování odborných stanovisek k potenciálně rizikovým otázkám v oblasti daní a účetnictví, přípravu výkazů a podnikatelských záměrů pro získání úvěru u banky, zpracování ekonomických ukazatelů splečnosti, výpočet návratnosti investic a mnoho dalších.

Vše záleží pouze na domluvě, vyjdeme Vám maximálně vstříc.